Kliknij i zobacz filmik Program Mallorca 2011 - Reportaż TV

STRONA GŁÓWNA >> Dla Kandydatów
go Promocje !!!


Europejska Szkoła Nowych Technologii i Turystyki od lat jest liderem na rynku usług edukacyjnych w powiecie dębickiem i powiatach ościennych, oferując swoim słuchaczom szeroką ofertę edukacyjną oraz zdobycie atrakcyjnego zawodu zgodnego z zapotrzebowaniem rynku pracy. Naszym słuchaczom proponujemy liczne promocje oraz zniżki dlatego wysokość czesnego w naszym Studium jest bezkonkurencyjna.

0 ZŁ WPISOWEGO

ZASADY REKRUTACJI

KIERUNKI DWULETNIE

 

 


PROMOCJE ESNTiT

Promocja "ZACZNIJ JESZCZE RAZ"

Uważasz że wybór naszej szkoły policealnej był dobrą decyzją? Chcesz uczyć się dalej? Jeżeli podejmiesz naukę w naszej szkole kolejny raz, za dowolnie wybrany kierunek zapłacisz 50 zł mniej miesięcznie.

Promocja "WYBIERZ DRUGI KIERUNEK"

Jesteś zainteresowany nauką na dwóch kierunkach jednocześnie? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności? Mamy dla ciebie specjalną ofertę. Każdy słuchacz, który zdecyduje się na podjęcie nauki na dwóch kierunkach jednocześnie, za drugi zapłaci 50 zł mniej miesięcznie.

Promocja "PŁACĘ Z GÓRY"

Promocja adresowana jest do wszystkich obecnych i przyszłych słuchaczy ESNTiT. Proponujemy 5% zniżki przy wpłacie czesnego za cały semestr. 10% zniżki uzyskasz płacąc za cały rok nauki Z GÓRY.

Promocja "Z RODZINĄ TANIEJ"

Jeżeli w ESNTiT kształcą się dwie pokrewne osoby ( tj. małżonkowie, dzieci, rodzeństwo), wówczas Słuchacz znajdujący się na wyższym roku może ubiegać się o obniżkę czesnego w wysokości 20%. W przypadku gdy obie osoby kształcą się na tym samym roku o obniżkę czesnego może ubiegać się tylko jedna osoba. Natomiast, jeżeli w ESNTiT kształci się więcej niż dwie spokrewnione osoby to mogą one uzyskać obniżkę czesnego w wysokości 10% każda dzięki czemu z RODZINA TANIEJ. Pokrewieństwo musi być udokumentowane, np. kopią wyciągu aktu urodzenia, aktu zawarcia małżeństwa itp.

Wydajemy zaświadczania do ZUS, KRUS i WKU, u nas także można kształcić się bez matury.

 

go NOWOŚCI